Život je jako film… o rozpomínání se na Lásku, Meduňka 10/2018

„Jsem vděčná Thétě, že mi přišla do cesty a byla mi ukázána. Cítím hluboký respekt ke všem, kteří mě osloví a nechají se provést, ke všem, kteří najdou odvahu na své cestě k pravdě, a tím ke štěstí,“ říká Andrea Viola Sluková, s níž jsem si povídala o kvantovém léčení Thétahealing. Byl to rozhovor nejen o léčení Thétahealing, ale i o šťastném a zdravém životě.

   ♥️

Říkáte o sobě, že jste léčitelka duší a vaším posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti. Mohla byste to blíže vysvětlit?

Jsem léčitelkou a pozorovatelkou v jedné osobě. Pomáhám lidem objevit svoje dary a navázat spojení s láskou, kterou v sobě všichni nosíme. Sama jsem kdysi prošla procesem, kdy jsem ji hledala. Dnes při své práci přirozeně navazuji na to, co jsem už kdysi dávno uměla.

Jako lidé v hloubi duše toužíme být šťastní a tušíme, že to můžeme žít každý den. Máme v sobě otisk, odkud jsme přišli na Zem, říkejme tomu třeba Domov Duší, kde je lásky bez omezení, a my se toužíme s ní znovu spojit. Brání nám v tom však různé systémy přesvědčení a omezení. Náš život je vlastně takové rozpomínání se na Lásku.

Přišli jsme sem na Zem něco se naučit. Jsem přesvědčená, že jestli po nás Bůh něco chce, tak abychom si to tady na Zemi užili a lidském těle se radovali bez ohledu na to, co se děje okolo nás, a pomáhali si. Být v lidském těle chce opravdu odvahu.

Ale ať už děláme cokoli, stejně nás Bůh, naši Průvodci a Andělé vidí jako Mistry ve svých tělech.

 


 

Podívejme se na terapeutickou metodu, s níž nyní pracujete, Thétahealing. Musím říct, že jsem ji díky vám vyzkoušela na vlastní kůži a přesvědčila se o její účinnosti. Můžete ji čtenářům představit? Jak to probíhá, když k vám přijde klient?

Metoda je kvantovým léčením a je známá víc než tisíc let. Autorka její metodiky, Vianna Stibal, říká: „Thétahealing  je jedna z nejsilnějších technik energetického léčení.“  Jedná se o meditační proces, cílenou modlitbu ke Stvořiteli, při čemž dochází k fyzickému, psychickému a duchovnímu léčení. Tento stav nastává, když své vědomí vyšleme přes korunní čakru, aby se spojilo se Stvořitelem. Když se napojíme, dostanou se naše mozkové vlny automaticky do vlnové délky théta – a v tomto stavu se mohou dít zázraky – můžete okamžitě tvořit cokoli a měnit realitu. 

♥️

Léčení a uzdravování začne probíhat už v momentě, kdy se klient objedná. Citliví jedinci to na sobě pozorují. Zintenzivňuje se to před samotným sezením, protože se začínají vynořovat nejrůznější témata. Je to tak v pořádku. Považuji to za vyšší řád věcí. Již nějaký čas praktikuji kineziologii a reiki, ale výsledky, kterých je možné dosáhnout za krátký čas metodou Thétahealing, jsou úžasné. 

Samotné sezení, trvající 60 až 90 minut, probíhá tak, že klient sedí v pohodlné pozici. Propojím se ke Stvořiteli a nechávám si ukazovat, kde jsou klientova slabá místa, co je třeba léčit. Skrze místa na těle se objevují vzpomínky a témata.

Moje „práce” je tak trochu špionážní. Thétahealing je velmi jemná a účinná metoda, která dokáže jít hodně do hloubky. Objevuji s klientem programy, které mu brání být šťastný, zdravý a spokojený. Hledáme místo či situaci, kdy se to zadrhlo a přerušilo se spojení se zdrojem výživy a lásky bez omezení. Jsem pozorovatelkou a zprostředkovatelkou celého procesu. Léčení a výměna energií, rozpouštění programů a učení se novým programům probíhá mezi Stvořitelem a klientem jemně a bez velkých emočních projevů. Někdy je klient po terapii plný energie, jindy příjemně unavený. Únava ale rychle odezní.

Mezi mými klienty je také jedna umělkyně, která říká, že si vždy na odpoledne musí vzít volno, protože se jí tak otevře vnímání a vědomí, že celý zbytek dne tvoří a napíše to, co by jinak psala celý měsíc. 

Otevřela se brána všech možností 

S jakými potížemi k vám lidé přicházejí? 

Nejčastějšími trápeními, se kterými ke mně lidé přicházejí, jsou deprese, nespokojenost a vztahové záležitosti. Zraněná srdce a starosti s láskou. Často se na sezeních věnujeme navracení fragmentů duše, které se poztrácely v předešlých vztazích. Z toho plyne vyčerpání a pocit, že nám stále něco chybí. Lidé hledají vnitřní klid, štěstí a přitom potřebují odpustit druhým i sami sobě. Často pracuji se ženami, s přijetím jejich ženství a s probuzením lásky k nim samotným, k jejich tělům. Léčíme a uzdravujeme i nejrůznější fyzické problémy a nemoci.

Častým tématem sezení je hojnost. Jsem přesvědčená, že je otevřená pro každého. Klienti jsou často překvapeni tím, že si ji blokují, podvědomě se jí brání a vlastně si ji sami nedovolují. Mnohdy se za ni i stydí. Tyto limitující programy rozpouštíme a boříme. Je krásné pozorovat, jak se lidé během terapie i mění v obličeji.

♥️

Dnešní doba je úžasná v tom, že nám lidem byly dány nástroje k tomu, že můžeme proměňovat své životy. Ještě před takovými deseti, patnácti lety to nešlo tak jako dnes. Jako by se teď otevřela úplně nová brána možností a příležitostí. My pozemšťané jsme nesmírně podporováni, a to považuji za dar z nebes. Kdo se chce osvobodit, má teď jedinečnou příležitost a velkou šanci.

Je nám dána podpora měnit a přepisovat své životy a je jen na nás, zda se do takové vnitřní práce pustíme.

I toto je naše svobodná volba. Všichni jsme milované lidské bytosti s božskou jiskrou v nás samých, která nám dovoluje zářit. Jen ji zase objevit a vzkřísit, pokud nám pohasla. 

♥️

A o tom je moje práce. Je krásné sledovat, jak se lidé rozsvěcují a září. Nejdříve pro sebe, pak pro ostatní.

Pro koho je tato metoda vhodná? 

Léčení Thétahealing je určeno pro všechny lidi bez rozdílu věku, pohlaví či náboženského vyznání. Pomáhá všem živým bytostem – lidem, zvířatům i rostlinám, ale také léčí prostor a celou Planetu, protože jsme všichni navzájem propojeni a JSME JEDNO.

Co vás k této „práci“ přivedlo?

Dnes zpětně vidím, že všechny mé kroky vedly k tomu, co dělám. Už jako malá holčička jsem kolem sebe vnímala víly a anděly. Moje babička mi o andělech vyprávěla a zprostředkovávala mi jejich svět. Také jsem slýchávala různé hlasy a časem jsem pochopila, že je dobré naslouchat. Všimla jsem si, že když se jejich radami řídím, jde mi mnoho věcí v životě snáz.

Práci, které se dnes věnuji, považuji za vědomé přijetí darů, které mi byly svěřeny, které užívám a rozvíjím už po několik životů. Je to odpracované nejen v tomto životě. 

Kdysi jsem také chtěla jít několikrát do „civilního“ zaměstnání, ale vždy se vše zorganizovalo bez mého přičinění tak, že jsem dnes léčitelkou. Nejnáročnějším momentem bylo najít v sobě odvahu postavit se sama za sebe, a ač jsem vystudovaná inženýrka ekonomie, začala jsem následovat své nejniternější volání. To, čím je dnes můj život naplněn, mě činí šťastnou. Každé ráno se budím s vděčností za život, jaký mohu žít. Považuji to ze své osobní štěstí.

Jakými kurzy a semináři jste prošla a jak se dál vzděláváte? Kdo vás na vaší cestě inspiruje? 

Inspiruje mě život sám a každý den. Ten můj je čím dál barevnější. Vstupují do něj noví lidé a stále nové a nové zkušenosti. Vesmír mi již od dětství do života posílal zajímavé a velmi nápomocné lidi, kteří mě inspirovali a na cestě životem mi jako by podávali ruku, abych beze strachu mohla popojít dál.

♥️

Absolvovala jsem například tyto kurzy: Reiki, Kinezilogii, Grafologický kurs, Andělskou komunikaci, Australské květové esence Bush Flowers, Mohendžodáro pro ženy, kvantové léčení Acess Bars, Biochemický systém Dr. Schüsslera, Homeopatické dvouleté studium, Thétahealing a různé psychologické semináře. Na VŠE byla mojí vedlejší specializací psychologie. Stále jsem otevřená novým věcem a možnostem. Jsem věčnou a nadšenou studentkou života a myslím, že se budu učit celý život, protože v tom tkví jeho důležitá podstata.

Co tedy dnes tvoří hlavní náplň vašeho života? 

Hlavní náplní mého života je léčitelství a psaní. Ráda sdílím příběhy, které se přede mnou denně odehrávají, a se svolením svých klientů sdílím i jejich příběhy, protože mohou být nadějí pro ostatní. Ráda druhé inspiruji k lásce k životu a dodávám jim víru, že nic není ztraceno a lze kdykoli začít znova. 

♥️

Vnímám, jak je důležité být přítomná a bdělá k tomu, co se právě děje, a být ve spojení s láskou, kterou v sobě nosím. V té viditelné podobě se to projevuje tak, že pracuji jako léčitelka a průvodkyně lidí na jejich cestě. Lidé se ke mně objednávají na osobní sezení nebo po skypu, vedu ženské skupiny a také začínám pořádat semináře v komorním počtu i pro muže.

„Pracuji“ ale kdekoli. Léčení a vědomá výměna energií probíhá i při běžných činnostech, jako je řízení auta, nebo při nakupování během „obyčejného“ rozhovoru třeba s paní prodavačkou, kdy skrze mne najednou začnou chodit odpovědi právě pro ni. Takovéto situace zažívám denně.

 Každý mrak se jednou přežene

Občas na nás padne únava, smutek nebo tíha a často ani nevíme proč. Máte nějakou radu, co s tím?

V takových situacích je dobré vědomě dýchat. Uvědomit si, co se děje, a zastavit se. Dopřát si čas. Nesnažit se z toho utíkat, naopak přijmout to, že jsem teď zrovna smutný, a podívat se na to jako z nějaké vyhlídky, čili jen tu situaci pozorovat. Důležité je dýchání: jednu ruku na čelo, druhou na břicho a dýchat. To vás uvolní. Představit si, že celá situace je jako mrak na nebi a za chvíli odpluje. Můžeme do toho mraku i fouknout a nechat ho plynout, ale hlavní je dýchat, pozorovat přitom svůj pocit a nechat ho přejít. Každý mrak se jednou přežene.

♥️

Pro podporu si můžeme vybavit místo nebo situaci, kdy nám bylo dobře, vejít do ní, nahřát se v ní a vyživit. A stále vědomě dýchat, protože dech je hodně důležitý. Vrátit se do pozorovatelny a pak zpátky k sobě. Za chvíli byste měli cítit úlevu.

Máte nějaké sny, které byste si ráda splnila?

Od určité doby moc nesním. Můj život je hodně pestrý a plný zázraků. Jsem vděčná za vše, co mám, a za život, který mohu žít v těle ženy. Jsem vděčná za každý den i za všechny lidi, které mám ve svém životě. Cítím se šťastná, když jsem s rodinou a svými dcerami, svými velkými učitelkami, které mě nenechávají stát na místě a neustále mě inspirují.

Také považuji za své osobní štěstí, že jsem zamilovala do života jako takového. Žiji v důvěře, že jsem vždy tam, kde mám být, a dostávám přesně to, co potřebuji. Stejné je to s tím, když něco nedostávám, protože jsem už mockrát měla možnost pochopit, že to má svůj důvod. Dovoluji si být v proudu života, s nohama na Zemi, s otevřeným srdcem a hlavou v oblacích připravená naslouchat vesmírným zprávám.

 

Je ještě něco, co byste ráda předala čtenářům a na co jsem se vás nezeptala?

Vše, co v životě děláme či řekneme, je důležité a je někde zaznamenáno. Všechno má v životě svůj smysl. Má smysl rozpouštět svoje destruktivní a již nepotřebné programy, které jsme nastřádali během cesty životem.

♥️

Má smysl rozšiřovat svoje vnímání a vědomí, jimiž se zvyšují vibrace LÁSKY, kterou tady na Zemi potřebujeme úplně všichni.

♥️

Je to cesta, jak tvoříme svůj život, a také to je cesta za léčením a uzdravováním naší Planety. Každý tady na Zemi máme své důležité místo, jinak bychom tu nebyli. Bez kohokoliv z nás by svět nebyl úplný.

 

Moc děkuji za inspirativní rozhovor a přeji vám stálé okouzlení životem a spoustu uzdravených lidí schopných žít v lásce a hojnosti.

Mgr. Stanislava Marešová

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>