Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti.

Můj příběh

Jmenuji se Andrea Viola Sluková. Jméno Andrea mám od rodičů a Viola ke mně „přišla“ už jako k dospělé ženě a je jménem pro mou duši. Za obě jména jsem moc ráda. Jsme tým - racionální a tvořivý, ochotný vidět věci z mnoha stran, s nohama na zemi s otevřeným srdcem a vědomě naslouchající vesmírné inspiraci. Obě jsme si vědomé, že jsme součástí celku, že inspirace přichází, když se dokážeme otevřít vesmírnému zdroji, nechat věci plynout, nic nechtít a jen být. Obě jsou si vědomé, že je o nás všechny dokonale postaráno a že každou minutou tvoříme svůj život. Každou myšlenkou.

Měla jsem mnoho příležitostí pochopit, že NIC se neděje jen tak…Vše přichází ve správný čas, když jsme připraveni a dáme svůj vnitřní souhlas.
Díky své rodině – manželovi a našim dvěma dcerám žiji v realitě nohama na zemi. Jsou základnou pro moje tvoření a přistávací plochou pro moje létání. Jsme si navzájem žáky, učiteli a zrcadly. Dcery jsou mými velkými inspirátorkami. Svými otázkami mě nutí nestát na místě a neustále jít dál.
Už jako malá holčička jsem vnímala kolem sebe víly a anděly. Moje babička mi o andělech vyprávěla a zprostředkovávala mi jejich svět. Slýchávala jsem také různé hlasy a časem jsem pochopila, že když budu naslouchat více, více uslyším. Všimla jsem si, že když se jejich radami řídím, jde mi mnoho věcí v životě snáz. Potřebovala jsem ale hodně času, abych vše tak nějak „pochopila“ a uchopila.  V době, kdy jsem vyrůstala, se o takových věcech nemluvilo a ani nebylo moc s kým. Ale i tak mi jako zázrakem přicházeli do života lidé, se kterými jsme si o těchto věcech a stvořeních mohli povídat.
Také jsem milovala prodejny nábytku. Snila jsem o tom, jak budou vypadat různé místnosti v mém domě, v různých stylech a barvách…a už jako malé mi došlo, že bych musela bydlet na zámku, abych se mi to do jednoho domu vešlo. A tato láska mi zůstala. Láska k zařizování, nábytku, látkám, dekoracím a doplňkům. Časem se ještě přidala potřeba skládat věci do hlubších souvislostí.

Ale postupně

Ihned po studiu na Vysoké škole ekonomické mi došlo, že se ryze ekonomickému oboru věnovat nebudu. Strávila jsem poměrně hezkých 5let na vysoké škole, kde jsem se především naučila překonávat samu sebe (např. v oborech jako je matematika a statistika). Z VŠE jsem si odnesla hlavně schopnost dotahovat věci do konce – v tomto případě státnice. Toto pojmenování mi ulehčilo další cestu.

Pracovala jsem jako průvodkyně v České republice i v zahraničí, vyzkoušela jsem si i sedavé zaměstnání v jedné ministerské organizaci ... Ale tak nějak mi to vždy po nějakém čase přestávalo dávat smysl.

Jedním z mých mezníků byla nemoc. Prostě jsem byla pořád nemocná a lékaři mi říkali, že je to divné – že vidí, že nevypadám zdravě, ale krevní a jiné testy jsou v normě. Stále mi opakovali: „my nevíme, co s vámi.“ A mně se tolik chtělo žít jako ostatním! Mít hodně energie na všechno co mě baví! A tak začalo moje velké pátrání. Naštěstí to bylo po revoluci 1989 a na trhu začalo přibývat mnoho zajímavých knih. Seznámila jsem se s mnoha metodami a zajímavými lidmi. Objevila jsem tak akupunkturu, různé druhy masáží, jógu, různá energetická cvičení, homeopatii, kineziologii, léčení stravou, emoční léčení a jiné. Nemoc mě přivedla k hledání a nacházení. Vůle k životu byla veliká.

Zpětně vidím, že moje nemoc mě ovlivnila snad nejvíce ze všeho. Hledáním a postupným nalézáním jsem se UZDRAVILA!

Stále jsem ale někde hluboko uvnitř cítila určitou nespokojenost a neklid, že jsem nenašla to své. A to mě vedlo hledat dál.

Časem jsem se seznámila s mým současným mužem a postupně se nám narodily dvě dcery. Naším snem bylo postavit si dům - a tady začalo naše společné dobrodružství a výzva – dům na zelené louce! Postavit si dům na zelené louce se mi zdá jako opravdu velká výzva. Najednou si uvědomíte, že můžete cokoli! Tedy téměř – je třeba do plánů zahrnout nařízení stavebního úřadu a jiných institucí. A vzniklo mnoho otázek a mnoho nevyjasněných odpovědí. Do cesty mi vstoupilo umění Feng Shui, studovala jsem intenzivně dva roky. Díky Feng Shui a stavbě našeho domu se mi ukázalo, jak se projevuje energie ve hmotě. Nějaký čas jsem umění Feng Shui používala i jako službu pro své klienty.

Život v manželství a se dvěma dcerami mě nenechávalo stát na místě. Moc se mi nepozdávalo, co nabízí klasická medicína, když je nějaký „problém“ – tedy nemoc. Stále jsem hledala a pátrala.

Postupem času jsem absolvovala několik kursů osobnostního rozvoje: reiki, kineziologii, homeopatii, tkáňové soli, andělskou komunikaci, modrou alfu… a nemálo osobních konzultací s odborníky v alternativním léčení. 

Lidí se stejným vnímáním kolem mě naštěstí stále přibývalo.

Tento proces se nedal zastavit. Také jsem zkusila jít do „normálního“ zaměstnání. Při posledním pokusu se hned první den přihodilo, že paní, která mě měla zaškolit, si tak zablokovala záda, že se nemohla hýbat a tudíž nemohla nic předávat. A tak jsme „léčily“ záda. Za 20 minut pocítila úlevu, vyplynuly napovrch její témata a systémy přesvědčení. Viděla jsem jí poprvé a ona žasla, jak to „všechno“ můžu vědět. Začala jsem chápat, kde je moje místo a že už není kam uhýbat.

Když mi do života vstoupilo léčení v hladině théta ThétaHealing © a Australské květové esence Bush Flowers ©, věděla jsem, že jsem TO našla!!! Konečně! Dvě důležité puzzle do mého Příběhu.

Moje cesta na Bali

Jedním z největších mezníků v mém životě byl pobyt na Bali – o mých prožitcích a zážitcích si můžete počíst v eBooku: „Jíst, meditovat, zacvičit si jógu, zamilovat se a hodně se smát“.
Pobyt na Bali mi posvítil na cestu. Dodal mi odvahy a pochopení, že opravdu už není kam uhýbat. Přiměl mě přijmout mé dary. Dal mi pochopení, že pokud se nepostavím do své síly a nebudu užívat svěřených darů, můj život se nezmění a já nedojdu naplnění a moje duše nenajde klid.

 

Vědomě přijímám, že jsem léčitelkou duší – lidí i zvířat.

Provázím lidi na cestě k objevení tohoto zdroje a jeho žití v každodenním životě.

 

Vím, že jsem ve službě. Přijímám to vědomě a s láskou.

Je o mě dokonale postaráno, stejně jako o vás – vy, kteří čtete.
Dnes mohu pomáhat i jiným ženám, mužům také:-). Mám pochopení a vnímám hloubku jejich smutku a nenaplnění. Prošla jsem tuto cestu a prošlapala ji pro druhé. Nelituji toho. Vím, že jsem nemusela jít skrze bolest a nemoci – tenkrát to byl můj systém přesvědčení a já to neuměla jinak. Dnes díky THÉTĚ a KVĚTOVÝM ESENCÍM můžu pomáhat druhým projít snadněji. Změny v životech mých klientů jsou zázračné.
Andělé se mi ze života neztratili, naopak. Při terapiích lidem zprostředkovávám jejich poselství a učím je, jak s nimi mohou navázat spojení – jak je vnímat.  
Dnes a denně jsem svědkem, že život si tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. A že hojnost je skutečně pro každého.
Další mojí velkou vášní a zálibou je tvoření šperků z polodrahokamů. Kameny na mě promlouvají a tvoření je jedna velká meditace a radost. Šperky „láskuji“ v hladině théta na míru každému. Reakce mých klientů mi dokazují, že vše funguje – posiluje je to na jejich cestě, provází je každodenním životem, spojuje je se svými dary. Otevírá jim cestu k lásce a hojnosti.
Ani Feng Shui se mi ze života neztratilo. Díky kvantovému léčení vnímám, že i nehmotný svět promlouvá. Při léčení lidí často i léčíme a čistíme prostor. Lze to i nadálku :-). Zní to jako zázrak. Je. A také pravda :-).
Také tančím se ženami. Pobýt a sdílet se ženami v ženském kruhu je jednoduše krásné a občerstvují pro všechny přítomné.
Cítím hlubokou vděčnost, že mohu užívat dary, které mi byly svěřeny. Kvantové léčení, květové esence, svět andělů a víl a bezpodmínečnou lásku Stvořitele. Cítím VDĚČNOST, že skrze ně mohu provázet druhé lidi na cestě za uzdravením na těle i na duši. Vážím si důvěry, se kterou ke mně druzí přicházejí.

Každý den vnímám, jak mocná je SÍLA LÁSKY.

 

Mějte krásný život - naplněný radostí, láskou a hojností. Užívejte darů a síly lásky.