Kde je moje spřízněná duše? Já chci taky lásku!

Je to k zbláznění – zamilované párečky, kam se člověk podívá a vy jste zase sami! Nebo jste ve vztahu, který nefunguje, takže se stejně cítíte jako byste sami byli. Je jedno, jestli jsou zrovna Vánoce, oslava svatého Valentýna nebo doba dovolených, láskyplný a naplněný vztah chceme prostě celoročně.

Jak to, že někdo problém se vztahy nemá a já ho mám pořád?

Co dělám pořád tak špatně?

Existuje vůbec moje spřízněná duše? A je vůbec někde?

A jak to, že pro někoho je snadné se seznámit a pro mě zrovna ne?

A jak to, že mi každý vztah po čase zase nevyjde? Jak je tohle možné?

Proč pořád potkávám stejný typ mužů? Stejný typ žen?

Také se někdy ptáte, proč je život tak nespravedlivý?

A je opravdu ŽIVOT nespravedlivý? Můžeme něco udělat pro to, aby se náš život změnil?

Při sezení s klienty a práci v hladině Théta hledáme systémy přesvědčení, které brání tomu, abychom byli šťastní ve vztahu a prožívali vztahy naplněné láskou.

Vědomě chceme být šťastní, to ano, ale podvědomě je to často jeden velký bojkot, který jsme si pořídili buď sami v průběhu života tím, jaké jsme získávali zkušenosti, nebo odkoukali od rodičů, zkopírovali z rodivých vzorců nebo si i přinesli z minulých životů.

A často je to také o tom, že místo pro partnera našich snů prostě není volné. A kdo tam tedy je?

Velmi často jsou tam bývalí partneři – i první láska, která skončila velkým zklamáním. Ne zřídkakdy vlastní otec/matka – jako symbol ideálního muže/ženy a také autority. Někdy bývalý manžel/manželka. Sice léta jste rozvedeni, prošli jste vztahy i s jinými partnery, ale energeticky jste stále spjati. Může se to navenek projevovat tak, že o bývalém partnerovi potřebujete stále mluvit, se vztekem, ale i v klidu. Dokonce můžete mít i pocit, že jste z toho venku a nejste.

Jak z toho ven?

Při sezení v Théta hladině se mnohé rozkryje a ukáže. Změny se dějí z roviny Stvořitele. Pro uvolnění vztahu a jeho rozvázání a tím uvolnění místa pro nového partnera, je potřeba nechat udělat energetický rozvod, rozpojit vlákna, která brání tomu, aby si každý šel vlastní cestou, abyste se osvobodili. Důležité je i pochopení, proč jste se potkali a co jste se měli od sebe navzájem naučit.

A co je podstatné – nechat navrátit ztracené fragmenty duše, které si duše navzájem mezi sebou měnily, když jste byli zamilovaní. Když vyprchá zamilovanost a „láska“, pak nám tyto fragmenty duše chybí.

Pro představivost – duše pak nevypadá jako krásná naplněná šťavnatá malina, ale spíše jako promáčknuté jahody s prohlubněmi. Cílem práce při navracení fragmentů duše je, aby duše vypadala více jako malina. Často pracujeme na sebelásce, na přijetí sama sebe, respektu vůči sobě a toho, že si ZASLOUŽÍME LÁSKU a jak to vůbec vypadá.

Dokonce je možné z roviny Théta vědomě zadávat přání pro nejvhodnější spřízněnou duši pro partnerský vztah. Důležité také je, že i já sám/a sobě dovoluji, aby se tyto změny v mém životě děly a že vědomě odevzdávám Stvořiteli, aby se vše poskládalo pro moje nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných.

Když „pracujeme“ na téma lásky a vztahů, často se setkávám s těmito omezujícími a destruktivními programy:

 • Pro lásku musím trpět.
 • Lásku si musím zasloužit
 • Abych byla milována, musím se obětovat.
 • Láska přináší bolest.
 • Vždy když budu opravdu milovat, budu trpět a nakonec budu opuštěn/a.

…  mnohé jiné. Tyto programy lze odstranit a nahradit novými, tvořivými – jako například:

 • Chápu, jaký je to pocit poznat lásku.
 • Zasloužím si lásku.
 • Vím, co je láska a znám Stvořitelovu definici lásky.
 • Vím, kdy jsem zamilovaný.
 • Vím, jak žít svůj každodenní život s láskou.
 • Vím, že je možné být zamilovaný.
 • Vím, že je možné být v lásce šťastný.

… a mnohé jiné. Toto je jen malinká ukázka.

Důležitou otázkou je:

Existuje pro každého spřízněná duše?

Ano. Existuje.

Možná to bude chtít trochu práce, možná i více, ale vyplatí se to. Svému autu také dopřáváte ten nejlepší servis a hloubkové čištění. Zahradu je také dobré vyplít a vy to děláte. Když vyplejete dobře zahradu a přijde vyživující déšť, rostou růže, bylinky a vše, pro co jste se rozhodli a čemu jste dali péči. Bez vypletí roste po dešti úplně vše  – i to, co si tolik nepřejete.

Tak proč neuklidit a nevyplít i u sebe? Vy za to stojíte! Se spřízněnou duší na sebe lépe uvidíte a přitáhnete si tu, která bude ladit k té vaší duši. Svůj život si skutečně tvoříme sami, každou myšlenkou, každou minutou.

K tomu, abyste byli šťastni, nemusíte ujít dlouhou cestu. Zázraky v realitě se dějí tomu, kdo na ně věří. Dovolte sami sobě uvěřit, že si LÁSKU zasloužíte, že o ni nemusíte bojovat a jakkoli se o ni snažit. Dovolte sami sobě uvěřit, že si lásku zasloužíte už jenom tím, že JSTE.

Rok se s rokem sejde a vše může být ve vašem životě úplně jinak. Nepřestávejte věřit.

S láskou Andrea Viola

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>