Květiny – poslové Země, aby probudily to nejlepší Ze-mě.

„Vše má svůj čas“. Kolikrát jsem tohle už slyšela! MOCKRÁT!!! A jak se zdá, ještě uslyším. Jednu lekci jsem dostala napodzim.

Na svém těle jsem vyzkoušela KVĚTOVÉ ESENCE, které pocházejí přímo z australské buše! Ano, vím, že síla přírody je mocná, ale že takhle moc a tak rychle?! Užívala jsem lahvičku namíchaných esencí přímo mně na míru a výsledek jsem zacítila po pár dnech. Dostavil se blažený pocit na Duši i na těle! Jak sladké. Užívala jsem si to a brzy se přihlásila Hlava, že by o tom chtěla vědět něco více. Duše spokojeně odkývala, že ano. Přihlásila jsem se na kurs.

Vše se zdálo být ideální – kurs se konal za měsíc (považovala jsem to za znamení osudu, protože kursy bývají jen 2x do roka). Už jsem si chystala nový blok na seminář, když přišlo jiné a naléhavější volání: BALI! Tak tohle volání se ubrzdit tedy nedalo!

To, co začala vyvádět Duše, se těžko vyjadřuje slovy. Jediné, co se dalo, nechat ji se vydovádět a vyradovat, aby mohl přijít zase na řadu mozek. Speciálně na tento pocit si vzpomínám, když mi zrovna není hej a dělám co můžu, abych se s tímto pocitem spojila (ale o tom někdy jindy :-)).

Po několikahodinové nirváně mě „napadlo“ (mozek ožil) se podívat na mapu. Ano, jsem dis-mapička. Vzala jsem atlas světa, který mám ještě ze základky, našla Bali a docela to se mnou zamávalo. Věděla jsem, že to není v Evropě, to jo, ale že je to takhle daleko!!! 😮

Přišel na řadu úlek, trocha paniky a mnoho mnoho strachů všeho druhu (přeci jen jsem matka dvou dcer školou povinných, taky manželka)…chtěla jsem totiž jet úplně sama (poprvé v životě)! To bylo to podstatné. Řešila jsem vše zprava a zleva, mozek měl brainstorming, ale Duše si stále vedla svou a TO volání BALI se nedalo neslyšet a necítit.

Jedna z námitek Mozku byla, že jsem přihlášena na kurs „Australské Květové esence“ od Iana Whita. Hmm, to bylo první důležité zastavení, ale jen do chvíle, než jsem si uvědomila, že na Bali jedu také mj. na konstelace s Janem Bílým. Ian White – Jan Bílý. Vše Bílé, usmála jsem se nad tím, v Duši se rozhostil klid před další nirvánou zvanou Bali a začala jsem balit. Odletěla jsem. (a že se Duše nespletla a na Bali jsem zažila, co jsem ani netušila, o tom jindy..).

A také jsem se vrátila! A ochutnala a pochopila, že vždy se plánovat nedá. Stará pravda, že „člověk míní a život mění“, ožila. Někdy je potřeba odletět na druhý konec světa, aby člověk překonal a nakonec objevil a pochopil cestu nejkratší, a to ze své hlavy do svého srdce a naopak. Můj vděk a objev nezná mezí :-).

Na seznámení s Australskými květovými esencemi jsem si počkala až do jara 2016! O to intenzivnější prožitky mám! A je mi jasné, že bez výletu na Bali, které předcházelo, by to nebylo ono.

Prázdniny na Bali za mnou, vše vybaleno. Čas seznámení s KVĚTOVÝMI  ESENCEMI z Austrálie !!!

Úžasný a zajímavý kurs vedený Martinou Smíškovou, seznámení s květinami a jejich léčivou silou. Odnáším si, pochopení:

* že Květiny jsou poslové Země, aby probudily to nejlepší Ze-mě,

* že Květiny jsou děti Země, my lidé jsme děti Nebe,

* že skrze Květiny a jejich pyly dochází k vzájemnému propojení mezi Zemí a Nebem,

* že Květiny svou jemností i silou zároveň dokáží oslovovat přímo buňky a tudíž měnit, a to rychle neboť rostou ze Země, která má naše vibrace a vibrace této doby,

* že Květiny pomáhají Hlavě uskutečnit záměry,

* že když je člověk připraven na změnu, Květiny dokáží tento proces propojit a urychlit.

Já vím, člověk si řekne: květina. Malá a mnohdy drobná. Opravdu může ovlivnit tolik? Může. Vyzkoušeno na vlastním těle i kůži. Zvykli jsme si, že jen viditelné věci jsou pravdivé a zřejmé a že jen velkými věcmi můžeme ovlivňovat velké. Zkusme pozorovat, že i malým lze ovlivnit velké a naopak. Je v tom síla.

VZKAZ OD KVĚTIN z meditace během kursu: „Milí lidé, jsme tu proto, aby vám posloužily (na mnoha úrovních) a pomohly. Přejeme si, abyste nás viděli a vnímali nás.“

Dnes už jsem přesvědčena, že není potřeba jít světem s bolestí. Tak nějak jsme TO přijali, ale nutně to třeba není. Jít vědomě, to ano, ale proč pořád ta bolest? Došla jsem poznání, že je to věc našeho osobního rozhodnutí.

Po vyzkoušení AUSTRALSKÝCH KVĚTOVÝCH ESENCÍ si potvrzuji, že malým lze ovlivnit velké a dlouhodobé. Objevila jsem pro sebe, svoji rodinu, pro přátele a klienty.

KVĚTOVÉ ESENCE pomohou v člověku objevit a žít svoji jedinečnost. Usnadňují jít svojí osobitou cestou ve zdraví a s radostí, dojít pochopení a přijetí.

Vhodnou kombinací květových esencí je možné se zbavit mnoha nepříjemných pocitů jako jsou: smutky, nejistoty, strachy – různé strachy dětí, strachy z nedostatku, ze selhání, z odmítnutí, ze ztráty… apod., tíhu ze zodpovědnosti, stud, extrémní změny nálad, neschopnost a potíže přijmout změny…

KVĚTOVÉ ESENCE se dotýkají všeho, co s námi lidmi souvisí. KVĚTOVÉ ESENCE úspěšně řeší například tyto oblasti:

* krátkodobý i dlouhodobý stres

* poruchy učení

* věčné hubnutí a neubývání na váze

* problémy s otěhotněním a jejich příčiny

* hormonální nerovnováhy – nahrazují hormonální léčbu

* ženské problémy – bolestivé menstruace, PMS, přechod, návaly horka…

* duševní a emoční vyčerpání

* závislosti a posedlosti

* neschopnost navázat harmonický partnerský vztah

* neschopnost akceptovat své tělo

* neschopnost poučení z minulých zkušeností

* neschopnost přijmout lásku a ocenění

* ochrana zdravých buněk při radiaci onkologických pacientů

* cestování: pomáhá zvládat dlouhé lety a adaptaci na místě po přeletu s časovým posunem, chrání tělo před škodlivým gama-zářením během letu

* vztahy v rodině – uvolnění rodinných vzorců a harmonizace v rodinných vztazích

* ochrana před negativními energiemi

* ochrana aury

* čištění prostoru

… a mnohé další, co s námi lidmi souvisí.

Nechte si sestavit vhodné květové esence na míru. Neváhejte, žít v přítomnosti a radosti můžete už dnes. Nečekejte, až se Vaše problémy ještě více nakupí.

S láskou Andrea Viola Sluková

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>