Nová cesta na Bali – nalezněte svůj ráj na ostrově Bohů

Milé Ženy, srdečně vás zvu na Bali, na ostrov Bohů. Poletíme už letos v dubnu v době vzkříšení objevit svoje poklady a najít v RÁJI svůj vlastní RÁJ.

Odteď už napořád.

Poletíme se proměnit… přesně tak, jak po tom touží naše tělo a duše v božském načasování.

Budeme se koupat, vybarvovat a vyživovat Sluncem, vědomě odpočívat, tančit … necháme se hýčkat a budeme ochutnávat božská jídla, tak, jak jen to na Bali umí. 

Budeme se dívat a hodně toho uvidíme. A také budeme hodně cestovat ….

Během pobytu se nám dostane nejedno požehnání. Požehnání je dar, který se stane naší součástí. Bude pak snadné z něj po návratu domů čerpat pro náš každodenní život. Zapíše se do našich očí, do nás samotných. Bude pak snadnější tvořit s radostí a lehkostí v srdci a bez přemýšlení.

Prožijeme, jaké to je otevřít se hojnosti v jakékoli oblasti našeho života. Prožijeme a budeme součástí balijských rituálů, které oslavují Nebe i Zemi, Vás a Život samotný.  Během rotuálů rozpustíme a spálíme vše, co již nepotřebujeme a co nám neslouží a co již si s sebou již nepotřebujeme  nést…

Budeme hodně ve spojení s našimi těly a budeme je oslavovat. Propojíme se s tím nejkrásnějším, co v nás je. Nevěříte, že něco takového máte? Máte. To je jisté.

Hojnost a krásu uvidíme na každém kroku… to venku nám dovolí uvidět i to uvnitř a uvěřit, že je pro všechny. Že Stvořitel ve své velkoleposti a štědrosti neumí tvořit chudě…

Ve speciálním programu se budeme věnovat očistě těla a duše.

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů a řady dalších programů, které vás obalují a překážejí vám být šťastné? 

Pak je tento pobyt právě pro Vás.

V jedinečném konceptu kvantového léčení Vám pomůžu s odstraněním nadbytečných kilogramů a odhalím Vám tajemství, jak zhubnout a udržovat si ideální váhu tak, abyste se radovali z krásy vlastního těla.

Propojíme péči o duši s tělem. V náruči balijských hor nám to půjde snadno.

To co si budete odvážet domů, bude Ráj v Duši, který se bude manifestovat v našich tělech. Úplně nový rozměr Lásky, který se bude ukazovat všude a krásně se dá převážet letadlem. Bude váš už napořád. Nikam nezmizí. Vše je pro vás již nachystané.

Věřte, že život má pro vás jen to nejlepší.

Těším se, že se na tu velkou cestu vydáte se mnou. 

Vaše Andrea Viola

Ve spoluráci se Zemí, Vesmírem, mými osobními Průvodci a CK Mandala, jsme pro Vás připravili tuto jedinečnou cestu. Moc se na vás těšíme. Na nic nebudeme samy a vždy budeme mít kolem sebe Průvodce, kteří nás povedou.

Cestovní kancelář Mandala a Majka Dubová, která ač Češka, je již Balijkou, zaštiťuje celou tuto cestu.

Pozvánku a praktické informace, které připravila pro nás za CK Mandala:

Nechte se zavést do zákoutí nejnavštěvovanějšího ostrova Indonésie, který vás okouzlí především svými tradicemi, šamany, magickou kulturou a vírou v Bohy a Démony. Kouzelný úsměv Balijců je nakažlivý a není možné ho neoplácet.

Tato cesta na magický ostrov v Indickém oceánu je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali.

Co na naší cestě zažijete a uvidíte?

Den 1
Setkání na letišti a společný let na Bali

Den 2
Přílet na Bali. Přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU – nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme vnádherném centru Subak Tabola Villa – the last piece of paradise / https://www.subaktabolavilla.com/ s bazeném a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde, uprostřed Ráje, spočineme na 4 noci.

Den 3
Ráno a večer program s Andreou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje. V podvečer společně projdeme očistnou vodní ceremonií MELUKAT.

Den 4
Ráno a večer program s Andreou. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali – Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.

Den 5
Ráno a večer program s Andreou, relaxace v centru, nenáročná procházka mezi rýžovými poli po okolí s nádhernými výhledy do krajiny. Dozvíte se zde, jak se která plodina pěstuje, jakým způsobem se obdělává a sklízí rýže a jaké jsou tradiční způsoby výroby tkaných látek. V podvečer společně s místními ženami projdeme ohňovou očistnou ceremonií AGNI HOTRA.

Den 6
Přejezd na východní pobřeží do hotelu přímo na pobřeží Indického oceánu v městečku Candidasa. Toto milé přímořské letovisko je jako stvořené pro odpočinek po dlouhé cestě a pro relaxaci jak na těle tak na duši. Je zde spousta masážních a beauty salónů a poklidný chod letoviska nám pomůže zapomenout na starosti všedních dnů. Pomůže nám se věnovat sobě a svým potřebám. Zde strávíme 3 noci.

Den 7
Relaxace na bílé pláži Pantai Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Možnosti masáží přímo na pláži, nebo v altánku nad mořem v Candidase. Odpočinek a zasloužené nicnedělání po celý den.

Den 8
Dopoledne romantická návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga. Odpoledne odpočinek u bazénu.

Den 9
Lekce vaření – Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.Odpoledne přejedeme do centra ostrova – do městečka UBUD. Zde strávíme 2 noci v hotelu uprostřed krásných zahrad: http://www.ubudinn.com/

Den 10
Pro zájemce návštěva místní vědmy a léčitelky. / cena není součástí ceny zájezdu/

Den 11
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Po obědě návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou, kde si společně dáme poslední příjemnou večeři s výhledem na chrám. Odsud odjezd na letiště. Noční odlet do Prahy

Den 12
Přílet do Prahy

Cestu za sebou samými s vámi projde ANDREA SLUKOVÁ.

Andrea o sobě: Tančím životem intuitivně již od dětství. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke štěstí, zdraví a hojnosti. S vděčností pracuji se zdrojovou energií metodou Thétahealing a míchám květové esence Bush Flowers. Dokonalou meditaci v pohybu jsem objevila v tanci a s radostí jí sdílím s dalšími ženami. Jsem vděčná za existenci vesmírného vedení, ze kterého získávám informace pro vše, co dělám a ráda se dělím o získaná sdělení s ostatními skrze svou práci a život. Jsem šťastnou matkou dvou úžasných dcer. Tančím životem s vědomím, že svůj život tvoříme každou myšlenkou, každou minutou s vírou, že život má pro nás vždy jen to nejlepší, když mu to dovolíme. 

Cena: 36 900 Kč

Cena zahrnuje: 

Ubytování se snídaní v hotelech standardu 3*** a 4**** / 5 nocí

Plnou penzi v luxusním retreat centru v Sidemenu / 4 noci

Program s Andreou Slukovou

Veškerý nabízený program a vstupy

Veškerý transport na Bali 

Česky mluvícího průvodce

Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje: 

Letenku Praha – Bali – Praha /obvykle se pohybuje od 17ti do 24tis Kč – dle termínu zakoupení letenky/

Pojištění storna letenky

Soukromé cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu /můžeme zajistit za 840 Kč/

Ubytování v jednolůžkovém pokoji /možno dokoupit za příplatek 12.900,-Kč/ 

Nápoje, obědy a večeře na 7 dní pobytu (doporučené kapesné cca 450 Kč na den)

Těšíme se na Vás

Pokud cítíte volání letět do ráje na Bali a prožít neopakovatelné okamžiky, které vás přinesou ráj na Zemi, kontaktujte mě na:

andrea@sluka.cz nebo majka@ckmandala.cz

nebo na telefonu

+ 420 602 232 436

nebo prostřednictvím Messenger na FB.

Už teď se na vás těším :-* <3

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>