Být odvážní jako podzim

Často se v terapicích dotýkáme toho, jaké to je POSTAVIT SE DO SVÉ SÍLY a být v ní. A jak se TO vlastně dělá? 

A jaké to je mít odvahu dělat ve svém životě změny bez obav, co mi ty změny přinesou a co tomu řeknou ostatní?

Inspiroval mě PODZIM. Předvedl nám to pěkně.

Poslední pozdně LETNÍ DEN s třicetistupňovými teplotami vystřídal PODZIM s těmi svými, o 20 stupňů nižšími.

Z plavek, žabek a triček to bylo rovnou na bundy a pro zmrzlíky i na kozačky.

Když přišel JEHO čas, to božské načasování, stoupl si do toho. Neohlížel se, nikoho se neptal, jestli může a prostě to udělal. Beze strachu, co tomu řeknou ostatní. Beze strachu, že ho PŘESTANOU MÍT RÁDI. 

PODZIM.

Ten, kdo ho rád má a měl, zřejmě nepřestal. A možná si podzim získal i nové fanoušky díky tomu, jak krásný a ještě teplý čas nám přichystal po tom, co nás donutil vyndat to teplé podzimní oblečení. 

Šel do toho rovnýma nohama. Po pár dnech už málokoho napadlo, kam a jestl vůbec se půjde někam koupat. Někdo si zvykne rychle, někdo bude nadávat až do konce dalšího léta.

JEDNO Z UMĚNÍ ŽIVOTA JE PŘIJÍMAT ZMĚNY S LEHKOSTÍ A JEŠTĚ SE U TOHO RADOVAT.

Často se změn bojíme z obavy, co nám změna přinese. Z obavy, co tomu řeknou ostatní. Z obavy, zda to celé zvládnu a co mi to přinese. 

🌹PROJÍT ZMĚNOU je někdy to jediné, co můžeme pro sebe a  svoje dobro udělat. V každé překonané změně je schovaný poklad. Každá změna je jako projít ohněm. Často čím větší změna, tím větší oheň. Odměnou je, že popojdeme zase o něco blíže k sobě. To není málo, to je hodně. A o TO vlastně jde.

🌹V každé překonané změně je schovaná odměna. Spojujeme se se svou vlastní tvořivou silou. Se svým zdrojem, s místem, odkud můžeme tvořit. Každý takové místo, svůj zdroj, má 🙂

Mějme odvahu dělat věci jinak a v souladu s úplně novými energiemi, ve kterých teď žijeme. Co platilo před pěti lety, dnes už neplatí. Dokonce ani to, co platilo před půl rokem, dnes je jinak.

🌹BÝT VE SVÉ SÍLE znamená, že se vnímám a vím, kdo jsem a co je pro mě dobré a nemusím se na to ptát druhých. Můžu se nechat inspirovat, můžu požádat o názor druhých, ale jak je to v harmonii se mnou, vím jen já :-).

🌹BÝT VE SVÉ SÍLE také znamená přijmout sebe jako svou svou nejlepší přítelkyni, svého nejlepšího přítele a navázat s ním spojení.

🌹JE RADOST být ve své síle s nohama pevně na zemi, prožívat ve svém srdci, spolupracovat se svou myslí a občas jí posílat na dovolenou a být otevření vesmírným vzkazům a podpoře, která je úplně pro všechny s vědomím, že tu nejsem omylem :-).

Zkoušejme být jako podzim. Odvážní a v souladu sami se sebou beze strachu, co tomu budou říkat ostatní, když to začne vybočovat.

Moje babička na otázku, jaké bude počasí, s oblibou říkávala: “Hlavně, aby bylo nějaký” 🙂

Tak krásný podzim, který pořád ještě trvá, i když už začíná sněžit a brzy se stmívá.  

Ať je barevný a také trochu tajemný, jak to jen on umí. A až začne shazovat listy ze stromů a vše se obnaží nejen v přírodě, ať je nám v tom dobře. 

s láskou a radostí

                                                                                                  Andrea Viola 💗

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>