Rok PSA je tady! Budeme tvořit ve smečce?

Čas běží rychle. Také si to říkáte? Jako by už den neměl svých 24 hodin… věci se dějí nějak rychleji a jedno období překrývá druhé…

V pátek 16. února začal podle kalendáře naplno energetický rok zemského PSA. Plíživě začal už mnohem dříve. Ohnivý KOHOUT se tak na pomyslném trůnu své vlády vystřídal s pozemským PSEM.

Už na podzim začala přicházet energie psa, která se míchala s energiií kohouta, který na podzim ještě s nadšením sklízel plody své celoroční práce, uklízel a projevoval svoji pořádkumilovnost na svých dvorcích a panstvích. Kokrhal, trochu se naparoval a měl chuť čechrat si peříčka a svádět. A pes do toho začal dorážet s energií malého hravého štěněte v radosti, až se s kohoutem v únoru vystřídá.

 

Trochu to začalo míchat se vztahy – osobními i pracovními. Začaly se ukončovat různé spolupráce, které před tím vypadaly, že budou velmi úspěšné a dlouhodobé. Začaly se navazovat nová přátelství a vztahy a některé mnohaleté svazky procházely krizí a začaly se rozvazovat a ukazovat ve své nahotě. Začaly padat masky a přetvářky. 

Rok PSA takové energie přináší. Můžeme očekávat ROK ve znamení vztahů – k sobě i druhým. Bude čím dál těžší udržet masky a stále jen hrát a schovávat se ve svých převlecích. Budou se rozkrývat tajnosti. Obnažíme se a půjdeme ke své podstatě. Energetická podpora k tomu bude veliká. Bude se ukazovat ve světle, kdo je a kdo není můj přítel. Budou se rozvazovat vztahy, i ty douhodobé, které nemají už dál energii na další přežívání.

Rok psa bude energeticky velmi nabitý a výživný i díky podporující ZEMI ♥.

Tento rok v nás otevře mnoho témat a nabídne otázky, na které budeme v sobě hledat odpovědi:

 • dokáži si hrát a radovat se ve svém životě?
 • umím se radovat jen tak a jen sám/sama za sebe nebo potřebuji házet aporty?
 • dovoluji si běžet životem svobodně nebo potřebuji být na vodítku?
 • jsem věrný/á? A komu více – sobě nebo upřednotňuji věrnost druhým?
 • jsem věrný/á svým ideálům nebo raději slibům a smlouvám, které mě už svazují?
 • stále jen čekám u dveří, až se otevřou pro novou příležitost – pro práci, pro vztah, pro nový smysl života nebo umím sám/sama vyběhnout svému štěstí naproti?
 • nechám se snadno zahnat do kouta se sklopenou hlavou?
 • dokáži být odvážný/odvážná?
 • jsem bezhlavě oddaný/á za každou cenu?
 • mám ve svém životě nějaký vztah, ve kterém jsem závislý/á?
 • jsem někde poslušná a oddaná tak, že čím je na mě někdo hrubější, tím jsem hodnější a věrnější?
 • umím zaštěkat, když je třeba? Ať už na znamení radosti, v ohrožení nebo když je třeba se postavit sám/sama za sebe?

Pes nám ukáže na odvahu a touhu po oddanosti a spravedlnosti. Učební látkou pro nás bude konat v souladu s tím, co cítíme a kde vnímáme impulzy pro konání a ZÁROVEŇ umět ODEVZDÁVAT – prostoru, vesmíru – aby vše uvedl do rovnováhy. S důvěrou. Umí to, už to dělal mockrát.

Pes v sobě nese i energii a posilu vlků, kteří žijí ve smečkách, mají hrdost, drží pospolu a pomáhají si. Vše nezdravé a nemocné dokáží s lehkostí odstranit, aby dali prostor novým věcem.

Energie psa v nás probouzí cit pro rozlišování dobra a zla. Výukovou látkou pro nás všechny bude přijetí obojího a směřování k jednotě.

ZEMĚ je dobrou podporou a výživou pro fungování psa. Přináší uzemnění a žití v přítomnosti. Země nám dá ochutnat, jaké to je žít s nohama na Zemi, což nás bude posilovat v prožívání, že jsme to my, kdo vědomě tvoří svůj život a svůj osud.

Země představuje MATKU. Její náruč nábídne energii tvořivosti a podporu pro jakýkoli růst. Země v nás bude podporovat bezpodmínečnou lásku – nejen k ostaním, ale především sami k sobě.

Země je ve své síle, je posilněna dvěma předešlými roky, kdy ji vyživoval oheň. Energie země bude velmi vyživující pro ženy a pro všechny aspekty ženy jako vyživovatelky, nositelky života, krásy a jemnosti.

Výzva pro muže bude doopravdy VIDĚT TAKOVOU ŽENU, nebát se jí a mít odvahu ji ještě více podporovat a chránit ji – ONA bude pak moci bez omezení tvořit. Ženská síla bude tvořivě působit na muže ve společnosti – přímo i nepřímo. Vyživené a naplněné ženy dokáží přivádět muže, kteří o to stojí, k jejich síle a zdroji – k jejich duši.

Energie mužů a žen se budou v tomto roce velmi přitahovat a jiskřit.

Budeme čím dál více potkávat duše, se kterými se dobře známe i z minulých životů. Poznáme je dobře a rychle, nebude se to dát přehlédnout. V kontaktu s takovou duší cítíme blízkost a pocity, kterým hlava nerozumí, protože ještě před chvílí to byl úplně „cizí člověk“, ale srdce ví, tomu je dobře. S takovými setkáními je třeba vědomě pracovat. Vědomě žité vztahy, energeticky pročištěné a pochopené, se promění v nádhernou výživu pro náš současný život. Nejen pro nás, ale pro všechny, se kterými žijeme a přicházím do styku.

Vědomě bychom se měli zaměřit na strnulost, konzervativnost a pocit tíhy, že se nemůžeme pohnout z místa a že jsme zatlačeni do kouta.

Vzpomeňme na psa, jak krásně umí vyběhnout ze dveří a radovat se. I na hozený aport. My na něj ale čekat nemusíme, můžeme si ho vytvořit sami. Je rok TVOŘENÍ a výživy, které přichází ze Země.

A pak je tu ještě ještě jedno velké téma – CESTA lásky. Cesta srdce nás povede do ryzího prožívání bez masek.

Letos bude snadnější než kdykoli jindy se na tuto CESTU LÁSKY vydat. Hvězdy nám už svítí na cestu.

Nejde o to, jestli cestou srdce chceme jít nebo ne, ale v určité podobě tudy půjdeme prostě všichni.

A je jen na nás, do jaké hloubky se pustíme. 

Jsme na jedné lodi. Ať chceme nebo ne, žijeme ve smečce.

Přeji nám všem hravost štěněte, moudrost a hrdost vlka, péči a lásku Země a odvahu čím dál více prožívat ve svém srdci. Mějme svůj Ráj na Zemi už teď.

s láskou a radostí

Andrea Viola

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>